Haber Arşivi

Aydınlık Yarınlara Kitap Okuma Yarışması Ödül Töreni

Türkiye genelinde yapılan Aydınlık Yarınlara kitap okuma yarışmasında Türkiye 1.si olan Özel Ak İrfan Ortaokulu 6.sınıf öğrencisi Muhammet Semih KAYA ve Aksaray 3.sü olan Ak İrfan Ortaokulu 6.sınıf öğrencisi Gül Nida İnel'e Aksaray Belediye Başkanı Dr. Enver DİNÇER tarafından tablet hediye edilmiş olup, plaket ve hediye edilen tabletleri okulumuz kurucu temsilcisi Sn. Ali ÖZLÜK tarafından öğrencilerimize takdim edilmiştir. Öğrencilerimize başarılar dileriz. Belediye başkanımıza hediyelerinden dolayı teşekkür ederiz.

Haberle ilgili resim galerisi için tıklayınız...

17 Haziran,2022-Pazartesi

Yıl Sonu Karne Töreni

2021-2022 Eğitim Öğretim yılı sonu Karne Töreni okulumuzda yapılmış olup, öğrencilerimiz sevinçle karnelerini aldılar. Üst sınıfa geçmenin sevincini yaşadılar. 2022 - 2023 Eğitim Öğretim yılında görüşmek üzere İstiklal Marşı ile törenimizi tamamladık. Bütün öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Haberle ilgili resim galerisi için tıklayınız...

17 Haziran,2022-Pazartesi

Geleneksel Çocuk Oyunları Yarışması Madalya Töreni

Aksaray Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Aksaray genelinde okul öğrencileri arasında düzenlenen Geleneksel Çocuk Oyunları yarışmasında Özel Ak İrfan İlkokulu 3.sınıf öğrencileri 2. olmuşlardır. 2.lik kupası ve madalyaları öğrencilerimize okulumuz kurucu temsilcisi Sn. Ali ÖZLÜK tarafından karnen töreninden önce verilmiştir. Öğrencilerimize başarılar dileriz.

Haberle ilgili resim galerisi için tıklayınız...

17 Haziran,2022-Pazartesi

Ortaokullar Arası Bilgi Yarışması

Özel Ak İrfan Ortaokul öğrencileri arasında Bilgi Yarışması düzenlendi. Bilgi yarışmasında 7-A sınıfı Birinci oldu. Öğrencilerimizi tebrik eder, başarılar dileriz.

Haberle ilgili resim galerisi için tıklayınız...

02 Haziran,2022-Perşembe

2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı 8.Sınıf Mezuniyet Töreni

2021-2022 Öğretim yılı Özel Ak İrfan Ortaokulu 8.sınıfların Mezuniyet Programından kesitler...

Öğrencilerimize bundan sonraki hayatlarından başarıları dileriz, tebrik ederiz.

Haberle ilgili resim galerisi için tıklayınız...

01 Haziran,2022-Perşembe

Aşı Temalı Resim ve Kompozisyon Yarışması

Aksaray Aile Hekimleri Derneğinin Bilinç oluşturmak için başlattığı aşı ve sağlık okuryazarlığı projesi kapsamında düzenlediği "Aşı" temalı resim ve kompozisyon yarışmalarında resim dalında birinci olan Özel Ak İrfan Ortaokulu 5.sınıf öğrencisi Ceylin ÇÖMLEKÇİ ve kompozisyon dalında birinci olan Özel Ak İrfan Fen Lisesi 9.sınıf öğrencisi Rumeysa KARATAY'a ve ilimizde bulunan diğer okullardan dereceye giren öğrencilere yönelik Valilik makamında yapılan ödül töreninde Valimiz Sayın Hamza AYDOĞDU ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL tarafından ödülleri verildi. Öğrencilerimizi tebrik eder, başarılar dileriz.

Haberle ilgili resim galerisi için tıklayınız...

31 Mayıs,2022-Perşembe

Aydınlık Yarınlara Kitap Okuma Yarışması

Türkiye genelinde yapılan "Aydınlık Yarınlara" kitap okuma yarışmasında okulumuz öğrencisi Muhammed Semih KAYA Türkiye Birincisi olmuştur. Ayrıca okulumuzdan dereceye giren diğer öğrencilere ve Aksaray genelinde dereceye giren diğer öğrencilere 27 Mayıs 2022 Cuma günü Aksaray Belediyesi Bilim Merkezinde yapılan ödül töreninde ödülleri verildi. Ödül Törenine Aksaray Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, İl Milli Eğitim Müdür Yarımcısı Muhittin ÖZTÜRK, Ak İrfan Okulları Yönetim Kurulu Üyesi ve Aksaray Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakülte Sekreteri Nuri COŞGUN, Aydınlık Yarınlara Kitap Okuma Yarışması Koordinatörü Ekrem TAŞDEMİR ile birlikte çok sayıda okul yöneticisi, veli ve öğrenciler katıldılar. Protokol öğrencilere ödüllerini verdiler ve öğrencileri tebrik ettiler. 

Haberle ilgili resim galerisi için tıklayınız...

27 Mayıs,2022-Pazartesi

4-A Sınıfı Müze Ziyareti

Özel Ak İrfan İlkokulu 4-A sınıfı öğretmeni Ayşe KARAKAŞ nezaretinde 4-A sınıfı öğrencileri 27 Mayıs 2022 Cuma günü Aksaray Müzesini gezdiler. Öğrencilerimiz Müze gezisinde çok mutlu oldular. Öğretmenlerine teşekkür ettiler. Güzel bir etkinlik yaşadılar. Öğretmenimiz Ayşe KARAKAŞ'a bu etkinliği düzenlediği için teşekkür ederiz.

Haberle ilgili resim galerisi için tıklayınız...

27 Mayıs,2022-Pazartesi

Bereketli Ramazanım Ödül Töreni - Ortaokul ve Lise

Akirfan Okullarında bu yıl Değerler Eğitimi kapsamında Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz " Bu benim bereketli Ramazanım" yarışmasında günlük farz, vacip ve nafile ibadetlerini (kuşluk, ebvabin ve Teheccüd namazları) tam yapan, her gün en az bir iyilik yapıp, orucunu tam tutan, her gün bir ayet ve hadisi defterine mealini yazan Ortaokul ve Lise grubundan dereceye giren öğrencilere ödül töreni düzenlendi. Törende dereceye giren 15 öğrenciye para ödülünü Ak İrfan Koleji Kurucu Temsilcisi Ali ÖZLÜK, İlkokul-Ortaokul Müdürü Ramazan YILMAZ, Anadolu Lisesi ve Fen Lisesi Müdürü Ahmet AYDIN, Müdür yardımcıları, öğretmenler tarafından verildi. Dereceye giren öğrencilerimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

Haberle ilgili resim galerisi için tıklayınız...

12 Mayıs,2022-Perşembe

Ufka Yolculuk Sınavı Toplantısı

Ufka yolculuk sınavının ilk aşamasını kazanan Özel Ak İrfan Okullarının ilkokul, ortaokul, anadolu ve fen lisesi öğrencileri ile Kurucu Temsilcimiz Sayın Ali ÖZLÜK başkanlığında okul müdürlerinin, müdür yardımcılarının, öğretmenlerin ve öğrencilerin katılımı ile toplantı salonunda bir toplantı düzenlendi. Ufka yolculuk final sınavının 22 Mayıs Pazar günü olacağı öğrencilere hatırlatıldı. Ufka yolculuk sınav merkezinin Aksaray da Özel Ak İrfan Koleji olduğu öğrencilere bildirildi. Sınavdan getirecekleri iletişim araçları ve diğer araçlar hakkında bilgi verildi. Ufka yolculuk 1.aşamayı sınavını geçen ve final sınavına girmeye hak kazanan öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Haberle ilgili resim galerisi için tıklayınız...

12 Mayıs,2022-Perşembe

Bereketli Ramazanım Ödül Töreni - İlkokul

Akirfan Okullarında bu yıl Değerler Eğitimi kapsamında Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz " Bu benim bereketli Ramazanım" yarışmasında günlük farz, vacip ve nafile ibadetlerini (kuşluk, ebvabin ve Teheccüd namazları) tam yapan, her gün en az bir iyilik yapıp, orucunu tam tutan, her gün bir ayet ve hadisi defterine mealini yazan İlkokul Minikler(İlkokul ve Ortaokul 5) grubundan dereceye giren öğrencilere ödül töreni düzenlendi. Törende dereceye giren 15 öğrenciye para ödülünü Ak İrfan Koleji Kurucu Temsilcisi Ali ÖZLÜK, İlkokul-Ortaokul Müdürü Ramazan YILMAZ, Anadolu Lisesi ve Fen Lisesi Müdürü Ahmet AYDIN, Müdür yardımcıları, öğretmenler tarafından verildi. Dereceye giren öğrencilerimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

Haberle ilgili resim galerisi için tıklayınız...

11 Mayıs,2022-Perşembe

2022 İlkokul Ağaç Dikim Programı

Özel Ak İrfan İlkokulu 4-A sınıfı Öğretmeni Ayşe KARAKAŞ ve Öğrencileri tarafından hazırlanan pelit fidanı ve çam fidanları Özel Ak İrfan İlkokulu 4-A sınıfı Öğretmeni Ayşe KARAKAŞ ve Öğrencileri ile birlikte Okul Müdürü Ramazan YILMAZ, Müdür Yardımcısı Mehmet DEMİRCİ ve Aksaray Murat Keskin Özel Eğitim Ortaokulu Müdürü Ramazan SOLUM ve öğretmenleri ile birlikte öğrencilerinin katılımıyla Murat Keskin Özel Eğitim Ortaokulu Bahçesine geçen yıl vefat eden ve adı verilen okulun müdürü Murat Keskin anısına pelit fidanları ve çam fidanlarını diktiler. Öğrencilerimiz açısından güzel bir etkinlik oldu. Vefat eden değerli okul müdürümüz Murat KESKİN'e Allah'tan rahmet ve mekanının  cennet olmasını dileriz. Bu etkinliği bize sağladığı için Murat Keskin Özel Eğitim Ortaokulu Müdürlüğüne teşekkür ederiz. 

Haberle ilgili resim galerisi için tıklayınız...

10 Mayıs,2022-Perşembe

Akirfan Aileleri Meal Bilgi Yarışması

Ak İrfan Okulları öğrenci, veli ve öğretmenlerine yönelik Kahoot Online Meal Bilgi Yarışmasında dereceye giren öğrenci ve öğretmenlerimize yönelik ödül töreni düzenlendi. Ödül töreninde Kurucu Temsilcimiz Sayın Ali ÖZLÜK, okul yöneticileri ve öğretmenlerimiz tarafından dereceye girenlere para ödülleri verildi. Bu yarışmayı düzenleyen ve yarışmaya katılan tüm yönetici, öğretmen, öğrenci ve velilerimize teşekkür ederiz.

Haberle ilgili resim galerisi için tıklayınız...

29 Nisan,2022-Perşembe

Online Meâl Bilgi Yarışması Ödül Töreni

Okulumuz öğretmen ve personeline yönelik düzenlenen Online Kurân-ı Kerim Meâli Bilgi yarışmasında dereceye giren öğretmen ve personelimize yönelik ödül töreni yapıldı. Törende ödüller verildi. Güzel, öğretici ve bilgilendirici bir yarışma oldu. Yarışmaya katılan ve yarışmada emeği geçen tüm personelimize teşekkür ederiz. 

Haberle ilgili resim galerisi için tıklayınız...

26 Nisan,2022-Perşembe

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı 2022

Özel Ak İrfan İlkokulu öğrencileri ve öğretmenleri tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkuyla okulumuz bahçesinde kutlandı. Öğrenciler ve öğretmenler rutin programın dışında oyunlarla 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını coşkuyla kutladılar. Öğrenci velilerimizden katılım oldukça fazlaydı. Öğrenci velilerimiz, öğrencilerimi ve öğretmenlerimizi güzel program hazırladıkları için tebrik ettiler. Öğrencilerimiz 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında doyasıya eğlendiler. Programı hazırlayan ve programa katılan tüm öğrenci, öğretmen ve velilerimize teşekkür ederiz.

Haberle ilgili resim galerisi için tıklayınız...

22 Nisan,2022-Pazartesi